LIVE: Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen  |  Set 2: 18–16 LIVE: Aaron Chia/Soh Wooi Yik vs Fajar/Rian  |  Set 1: 21–19 LIVE: Malaysia vs Indonesia Thomas Cup  |  2–1 LIVE: Pearly Tan/M. Thinaah vs Cheng/Jia Yi  |  Set 3: 14–12 Hari Ini: Ng Tze Yong vs Chou Tien Chen  |  19:30 MYT Hari Ini: Tai Tzu Ying vs An Se-young  |  21:00 MYT LIVE: Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen  |  Set 2: 18–16 LIVE: Aaron Chia/Soh Wooi Yik vs Fajar/Rian  |  Set 1: 21–19 LIVE: Malaysia vs Indonesia Thomas Cup  |  2–1 LIVE: Pearly Tan/M. Thinaah vs Cheng/Jia Yi  |  Set 3: 14–12 Hari Ini: Ng Tze Yong vs Chou Tien Chen  |  19:30 MYT Hari Ini: Tai Tzu Ying vs An Se-young  |  21:00 MYT
Badminton Live 24/7

Badminton Lambo Slot – Bet BWF Live & Sokong Wira Malaysia dengan Odds Terbaik

Badminton bukan sekadar sukan — ia jiwa Malaysia. Di Lambo Slot, anda boleh memasang taruhan langsung pada setiap perlawanan BWF World Tour, Thomas Cup, Uber Cup, dan Kejohanan Kebangsaan Malaysia. Odds dikemas kini setiap saat, cash out tersedia, dan deposit semudah ketuk jari.

Odds Masa Nyata 200+ Kejohanan Setahun Cash Out Tersedia
Perlawanan Hangat Sekarang
BWF World Tour – Lelaki Tunggal
Lee Zii Jia Set 2 V. Axelsen
18–16 | Odds: 2.10 / 1.70
Thomas Cup – Lelaki Beregu
Chia/Wooi Yik Set 1 Fajar/Rian
21–19 | Odds: 1.85 / 1.95
Uber Cup – Wanita Beregu
Pearly/Thinaah Set 3 Cheng/Jia Yi
14–12 | Odds: 2.25 / 1.60
0 Perlawanan Live Kini
0 Kejohanan Setahun
0 Jenis Pasaran Bet
0 RTP Badminton
0 Deposit Diproses
0 Taruhan Minimum
lambo slot

Pasaran Langsung

Perlawanan Badminton Langsung – Bet Sekarang

Odds dikemas kini setiap saat mengikut perkembangan permainan di gelanggang.

LIVE BWF World Tour Finals
Lee Zii Jia
Malaysia
VS
Viktor Axelsen
Denmark
Set 2: 18 – 16  |  Lelaki Tunggal
Lee Zii Jia2.10
Axelsen1.70
LIVE Thomas Cup
Aaron Chia / Soh Wooi Yik
Malaysia
VS
Fajar / Rian
Indonesia
Set 1: 21 – 19  |  Beregu Lelaki
Chia/Wooi Yik1.85
Fajar/Rian1.95
LIVE Uber Cup
Pearly Tan / M. Thinaah
Malaysia
VS
Cheng / Jia Yi
China
Set 3: 14 – 12  |  Beregu Wanita
Pearly/Thinaah2.25
Cheng/Jia Yi1.60
Hari Ini 19:30 MYT | BWF Super 750
Ng Tze Yong
Malaysia
VS
Chou Tien Chen
Chinese Taipei
19:30 MYT  |  Lelaki Tunggal – Separuh Akhir
Ng Tze Yong1.95
Chou Tien Chen1.85
Hari Ini 21:00 MYT | BWF Super 1000
Tai Tzu Ying
Chinese Taipei
VS
An Se-young
Korea
21:00 MYT  |  Wanita Tunggal – Perlawanan Akhir
Tai Tzu Ying2.30
An Se-young1.55
Esok | Malaysia Open Super 1000
Chen Long
China
VS
Kidambi Srikanth
India
18:00 MYT  |  Axiata Arena, Kuala Lumpur
Chen Long1.65
Srikanth2.15

Pilih Kejohanan

Jadual Kejohanan Badminton di Lambo Slot

Dari BWF World Tour hinggalah ke Kejohanan Malaysia Terbuka — semua ada dalam satu platform.

LIVE BWF World Tour Finals
Lee Zii Jia (MAS)
VS
V. Axelsen (DEN)
Set 2: 18–16 | Lelaki Tunggal
Lee Zii Jia2.10
Axelsen1.70
21:00 MYT | BWF Super 1000
Tai Tzu Ying (TPE)
VS
An Se-young (KOR)
Wanita Tunggal – Perlawanan Akhir
Tai Tzu Ying2.30
An Se-young1.55
Esok | BWF Super 750
Shi Yu Qi (CHN)
VS
Anders Antonsen (DEN)
Lelaki Tunggal – Suku Akhir
Shi Yu Qi1.45
Antonsen2.60
LIVE Thomas Cup – Perlawanan 3
Chia/Wooi Yik (MAS)
VS
Fajar/Rian (INA)
Set 1: 21–19 | Beregu Lelaki
Malaysia1.85
Indonesia1.95
Separuh Akhir | Thomas Cup
Malaysia
VS
China
Esok 14:00 MYT | Axiata Arena KL
Malaysia Menang2.40
China Menang1.50
LIVE Uber Cup – Perlawanan 2
Pearly/Thinaah (MAS)
VS
Cheng/Jia Yi (CHN)
Set 3: 14–12 | Beregu Wanita
Malaysia2.25
China1.60
Akhir Uber Cup
Korea
VS
Japan
Ahad 16:00 MYT | Stadium Nasional
Korea Menang1.75
Japan Menang2.00
Esok | Malaysia Open Super 1000
Chen Long (CHN)
VS
K. Srikanth (IND)
18:00 MYT | Axiata Arena, KL
Chen Long1.65
Srikanth2.15
Malaysia Open – Wanita Tunggal
Pusarla V. Sindhu (IND)
VS
Nozomi Okuhara (JPN)
20:30 MYT | Axiata Arena, KL
Sindhu1.80
Okuhara1.95
Badminton Kebangsaan Malaysia
Selangor
VS
Johor
Sabtu 15:00 MYT | Stadium Juara MY
Selangor1.90
Johor1.90
Kejohanan Berpasukan Kebangsaan
Perak
VS
Penang
Ahad 10:00 MYT | Stadium Ipoh
Perak2.10
Penang1.70
lambo slot

Wira Badminton Malaysia

Pemain Malaysia di Lambo Slot – Odds Terkini

Sokong atlet kebanggaan negara dan pasang taruhan langsung semasa mereka berlaga di gelanggang antarabangsa.

Lee Zii Jia
Malaysia
Dunia No. 5
Lelaki Tunggal
Menang Kejohanan 4.50
Ng Tze Yong
Malaysia
Dunia No. 12
Lelaki Tunggal
Menang Kejohanan 7.20
Chia / Wooi Yik
Malaysia
Dunia No. 3
Beregu Lelaki
Menang Kejohanan 3.80
Pearly / Thinaah
Malaysia
Dunia No. 7
Beregu Wanita
Menang Kejohanan 5.50
Man Wei Chong / Kai Wun
Malaysia
Dunia No. 14
Beregu Campuran
Menang Kejohanan 8.00
Goh Jin Wei
Malaysia
Legenda MY
Wanita Tunggal
Kembali Semula 6.00

Jadual Penuh

Jadual Perlawanan Badminton Minggu Ini

Pemain / Pasukan Kategori Kejohanan Tarikh & Masa (MYT) Status
Lee Zii Jia vs V. Axelsen Lelaki Tunggal BWF World Tour Finals Hari Ini 17:30 LIVE
Chia/Wooi Yik vs Fajar/Rian Beregu Lelaki Thomas Cup Hari Ini 18:00 LIVE
Pearly/Thinaah vs Cheng/Jia Yi Beregu Wanita Uber Cup Hari Ini 18:45 LIVE
Ng Tze Yong vs Chou Tien Chen Lelaki Tunggal BWF Super 750 Hari Ini 19:30 Akan Datang
Tai Tzu Ying vs An Se-young Wanita Tunggal BWF Super 1000 Hari Ini 21:00 Akan Datang
Chen Long vs K. Srikanth Lelaki Tunggal Malaysia Open Esok 18:00 Akan Datang
Malaysia vs China Berpasukan Thomas Cup Separuh Akhir Esok 14:00 Akan Datang
Sindhu vs Okuhara Wanita Tunggal Malaysia Open Esok 20:30 Akan Datang

Jenis Pasaran

Pasaran Pertaruhan Badminton di Lambo Slot

Lebih 15 jenis pasaran bet untuk setiap perlawanan — dari pilihan mudah hingga strategi lanjutan.

Pemenang Perlawanan

Pasaran paling mudah — pilih pemain mana yang akan menang keseluruhan perlawanan. Sesuai untuk pemula yang baru mula bertaruh pada badminton.

Handicap Set

Berikan kelebihan set kepada pemain yang lebih lemah. Contoh: pemain A dengan -1 set bermakna dia perlu menang 2-0 untuk bet anda berjaya.

Jumlah Set (Over/Under)

Bet sama ada perlawanan akan berakhir dalam 2 set (Under 2.5) atau berlanjutan ke 3 set (Over 2.5). Pasaran popular apabila dua pemain seiras kekuatannya.

Pemenang Set Pertama

Siapa yang akan memenangi set pertama perlawanan? Pasaran ini popular untuk in-play betting kerana odds berubah pantas selepas setiap poin.

Skor Set Tepat

Bet pada skor set yang tepat seperti 2-0 atau 2-1. Pasaran ini memberikan odds yang lebih tinggi berbanding pilihan pemenang biasa.

Jumlah Poin Dalam Set

Bet pada sama ada jumlah poin dalam satu set tertentu akan melebihi atau berada di bawah nilai yang ditetapkan. Pasaran lanjutan untuk pemain berpengalaman.

Panduan Lengkap

Pertaruhan Badminton di Lambo Slot – Panduan untuk Peminat Malaysia

Kalau anda orang Malaysia, badminton bukan sekadar sukan biasa. Ia adalah identiti, kebanggaan, dan semangat yang telah diwarisi turun-temurun. Dari zaman Sidek bersaudara hinggalah ke era Lee Chong Wei yang menawan, dan kini generasi Lee Zii Jia serta Aaron Chia dan Soh Wooi Yik — kita sebagai rakyat Malaysia sentiasa setia menyokong wira-wira gelanggang ini. Di Lambo Slot, kami mengambil semangat itu serius dan menyediakan platform pertaruhan badminton yang benar-benar sesuai untuk peminat Malaysia.

Pertaruhan badminton di Lambo Slot bukan sahaja tentang meletakkan wang pada pemenang — ia tentang mengikuti setiap detik perlawanan dengan lebih rapat, membaca permainan lebih teliti, dan merasai kepuasan apabila analisis anda terbukti betul. Platform kami menawarkan lebih 15 jenis pasaran berbeza untuk setiap perlawanan BWF, menjadikan setiap set dan setiap poin lebih bermakna.

BWF World Tour – Tahap Tertinggi Badminton Dunia

BWF World Tour merupakan puncak hierarki badminton antarabangsa, dan Lambo Slot merangkumi keseluruhan siri ini dari peringkat Super 100 hinggalah Super 1000. Malaysia Open yang diadakan setiap tahun di Axiata Arena, Kuala Lumpur adalah salah satu kejohanan paling bergengsi dalam kalendar BWF — dan pastinya antara yang paling popular untuk pertaruhan di kalangan pengguna Lambo Slot.

Bagi pemain Malaysia, setiap kali Lee Zii Jia atau Ng Tze Yong bergelanggang dalam BWF World Tour adalah peluang emas untuk menyokong mereka sambil memasang taruhan yang bermakna. Odds untuk pemain Malaysia biasanya kompetitif di Lambo Slot, terutama apabila mereka berdepan dengan pemain peringkat lebih tinggi — memberikan nilai bet yang lebih baik kepada penyokong yang percaya kepada kebolehan atlet kita.

Thomas Cup & Uber Cup – Kebanggaan Berpasukan

Thomas Cup dan Uber Cup adalah dua kejohanan berpasukan paling berprestij dalam badminton dunia. Malaysia mempunyai rekod cemerlang dalam Thomas Cup, dan setiap edisi kejohanan ini menjadi tumpuan utama bukan sahaja peminat badminton tetapi juga komuniti pertaruhan sukan di seluruh negara. Di Lambo Slot, kami menawarkan pasaran perlawanan berpasukan penuh — dari odds menang keseluruhan perlawanan hinggalah ke setiap pertembungan individu dalam lineup pasukan.

Pertaruhan berpasukan berbeza sedikit dengan pertaruhan individu. Anda perlu mempertimbangkan kekuatan keseluruhan lineup pasukan, siapa yang bermain di slot 1 (biasanya pemain tunggal terkuat), dan berapa kuat pasangan berganda sesebuah negara. Pasukan Malaysia sejak kebelakangan ini menunjukkan peningkatan ketara dalam kategori beregu lelaki dan campuran, menjadikan perlawanan mereka semakin menarik untuk diikuti dan dipertaruhkan di Lambo Slot.

Cara Membaca Odds Badminton di Lambo Slot

Kalau anda baru mula bertaruh pada badminton, memahami cara kerja odds adalah langkah pertama yang penting. Di Lambo Slot, kami menggunakan format odds perpuluhan (decimal) yang mudah difahami. Contohnya, jika odds Lee Zii Jia menang adalah 2.10, bermakna setiap RM10 yang anda taruhkan akan menghasilkan RM21 jika dia menang — termasuk wang asal anda. Odds lebih rendah (seperti 1.45) menunjukkan pemain itu lebih difavoritkan untuk menang, manakala odds lebih tinggi menunjukkan pemain yang dianggap lebih lemah atau kurang dijangka menang.

Dalam badminton, faktor seperti rekod head-to-head, prestasi terkini, kecergasan fizikal, gaya permainan, dan tekanan kejohanan semuanya mempengaruhi keputusan perlawanan. Pasukan analisis Lambo Slot menyediakan statistik dan data perlawanan terkini untuk membantu anda membuat keputusan bet yang lebih berinformasi — bukan sekadar bergantung pada nasib semata-mata.

In-Play Betting Badminton – Bet Semasa Permainan Berlangsung

Salah satu ciri paling popular di bahagian badminton Lambo Slot adalah in-play betting atau pertaruhan langsung semasa perlawanan sedang berlaku. Berbanding bet pra-perlawanan, in-play betting dalam badminton amat seru kerana momentum boleh bertukar dengan pantas — seorang pemain mungkin memenangkan 5 poin berturut-turut untuk berbalik daripada ketinggalan 10-15 kepada memimpin 16-15 dalam masa kurang dari 3 minit.

Di Lambo Slot, odds in-play dikemas kini setiap beberapa saat mengikut skor semasa dan momentum perlawanan. Ini memberikan peluang kepada pemain yang mengikuti perlawanan dengan rapat untuk mengesan perubahan momentum lebih awal dan memasang taruhan pada nilai yang lebih baik berbanding odds awal. Pastikan anda menggunakan fungsi Cash Out apabila perlu — terutama jika pemain kegemaran anda sedang memimpin tetapi kelihatan keletihan menjelang penghujung set.

Deposit untuk Bet Badminton – Cepat dan Mudah

Nak pasang taruhan untuk perlawanan badminton malam ni? Dengan Lambo Slot, anda boleh deposit dalam masa bawah 30 saat menggunakan DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX Maybank2u. Deposit minimum hanya RM20, menjadikannya mudah untuk semua orang tanpa mengira bajet. Bonus selamat datang sehingga RM888 juga menunggu ahli baru yang baru mendaftar untuk kali pertama.

Ciri Utama
  • BWF World Tour penuh
  • Thomas Cup & Uber Cup
  • Malaysia Open Super 1000
  • In-play betting masa nyata
  • Cash Out & Partial Cash Out
  • 15+ jenis pasaran
  • Odds kompetitif untuk MAS
  • Notifikasi perlawanan
Bonus Pertaruhan Badminton

Daftar sekarang dan nikmati bonus selamat datang sehingga RM888 untuk digunakan dalam pertaruhan badminton!

Tuntut Bonus
Kejohanan Aktif
BWF World Tour Thomas Cup Uber Cup Sudirman Cup Malaysia Open Indonesia Open All England China Open Kebangsaan MY
lambo slot

Mudah & Pantas

Cara Pasang Taruhan Badminton di Lambo Slot

Empat langkah mudah dan anda sudah boleh bet dalam masa kurang dari 5 minit.

1
Daftar Akaun Percuma

Klik butang Daftar, isi nama pengguna, kata laluan dan nombor telefon Malaysia anda. Proses ambil masa kurang dari 2 minit — sepenuhnya percuma.

2
Deposit Melalui Kaedah Tempatan

Tambah kredit menggunakan DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX Maybank2u. Deposit minimum RM20 — diproses dalam 30 saat.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Pergi ke bahagian Badminton, pilih kejohanan dan perlawanan yang anda mahu, kemudian pilih jenis pasaran — pemenang, handicap set, jumlah set, dan lain-lain.

4
Bet & Ikuti Langsung

Masukkan jumlah taruhan dalam RM, sahkan bet, dan ikuti perlawanan secara langsung. Gunakan Cash Out bila keadaan perlawanan berubah untuk jaminkan kemenangan.

Deposit & Pengeluaran

Kaedah Pembayaran Malaysia

Semua kaedah pembayaran popular Malaysia disokong — deposit dan tarik wang dalam RM tanpa yuran tersembunyi.

Touch 'n Go eWallet
GrabPay
Boost eWallet
ShopeePay
DuitNow
FPX / Maybank2u

Deposit minimum RM20  |  Pengeluaran minimum RM50  |  Semua amaun dalam MYR

lambo slot
Dasar Privasi & Keselamatan Data Anda di Lambo Slot

Lambo Slot mengambil serius tanggungjawab terhadap privasi setiap pemain. Semua maklumat yang anda berikan — nama, nombor telefon, butiran pembayaran — dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit dan tidak dikongsi kepada pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami beroperasi mengikut Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia. Untuk maklumat terperinci, sila semak Dasar Privasi kami.

Dipercayai Peminat Badminton Malaysia

Lesen Sah
SSL 256-bit
Odds Adil
Sokongan 24/7
Bayaran Tempatan
850K+ Ahli

Soalan Lazim

FAQ – Pertaruhan Badminton Lambo Slot

Lambo Slot menawarkan pertaruhan untuk semua peringkat utama badminton antarabangsa termasuk BWF World Tour (dari Super 100 hingga Super 1000), Thomas Cup, Uber Cup, Sudirman Cup, Malaysia Open, Indonesia Open, All England, China Open, dan banyak lagi. Untuk kejohanan tempatan, kami juga merangkumi Badminton Kebangsaan Malaysia dan Kejohanan Berpasukan antara negeri. Secara keseluruhan, lebih 200 kejohanan badminton setahun tersedia untuk pertaruhan di platform kami.

Lambo Slot menawarkan lebih 15 jenis pasaran untuk setiap perlawanan badminton. Pasaran utama termasuk pemenang perlawanan, handicap set, jumlah set (over/under 2.5), pemenang set pertama, skor set tepat, dan jumlah poin dalam set tertentu. Untuk in-play betting, pasaran tambahan seperti pemenang poin seterusnya, pemenang servis seterusnya, dan jumlah poin dalam game tertentu juga tersedia. Semua pasaran dikemas kini secara masa nyata semasa perlawanan berlangsung.

Ya, pertaruhan in-play (semasa perlawanan berlangsung) untuk semua pemain termasuk wira Malaysia seperti Lee Zii Jia, Ng Tze Yong, Aaron Chia, Soh Wooi Yik, Pearly Tan dan M. Thinaah tersedia di Lambo Slot. Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut skor semasa. Anda juga boleh menggunakan fungsi Cash Out untuk menutup taruhan pada bila-bila masa sebelum perlawanan tamat. Ini sangat berguna dalam badminton kerana momentum boleh bertukar dengan sangat pantas — terutama dalam set ketiga yang sering berakhir dengan perbezaan poin yang tipis.

Taruhan minimum untuk pertaruhan badminton di Lambo Slot adalah RM2 sahaja bagi setiap bet. Ini menjadikannya sangat mudah diakses oleh semua kalangan peminat badminton Malaysia tanpa mengira bajet. Deposit minimum ke akaun pula hanya RM20 melalui mana-mana kaedah pembayaran Malaysia seperti DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX. Pengeluaran minimum adalah RM50 dan biasanya diproses dalam masa 5 hingga 30 minit terus ke akaun e-wallet atau bank anda dalam MYR.

Sokong Wira Badminton Malaysia
Bersama Lambo Slot

Daftar percuma sekarang, tuntut bonus selamat datang sehingga RM888, dan mula pertaruhan badminton live paling seru di Malaysia. Setiap poin lebih bermakna apabila ada pertaruhan di situ.

English